RESTAURACE

Přijměte pozvání do útulné restaurace v Žatci. U nás se dobře najíte i napijete a starat se o Vás bude vždy milá a usměvavá obsluha. V teplých měsících se navíc nemusíte schovávat uvnitř restaurace, ale můžete si užívat pěkného počasí při posezení na letní terase.

Výhodou je bezplatné parkování přímo u restaurace. Platit u nás můžete hotově, kartou i stravenkami.

České speciality

Nabízíme výborné české speciality, vařené podle tradičních domácích receptů. Vybírat můžete z našeho stálého jídelního lístku nebo z aktuální nabídky hotových jídel, kterou naleznete na úvodní stránce našich internetových stránek.

Samozřejmostí je široký výběr piv, vín a jiných alkoholických i nealkoholických nápojů. Z točených piv si u nás můžete pochutnat na Gambrinusu 10°, Žatecké 11° světlé nebo Žatecké 11° Premium a pivu Sedmý schod.

Kvalitní kuchyně

V naší restauraci si vybere opravdu každý. Je jen na Vás, zda se rozhodnete pro lehčí zeleninový salát, těstoviny nebo naopak pro šťavnatou masitou pochoutku. Nabízíme jídla z našeho stálého jídelního lístku a v polední době, navíc nabízíme hotová jídla z našeho hotovkového menu.

Společenské akce

Oslavte svůj slavnostní den v příjemném prostředí naší restaurace. Uspořádáme pro Vás jakoukoliv rodinnou oslavu, svatbu, firemní večírek, sraz a jiné události. Stačí pouze zamluvit termín a domluvit podrobnosti a my se o vše rádi postaráme.

Terasa

Proč sedět uvnitř, když je venku tak krásně? Tuto otázku si v letních měsících pokládá většina lidí. U nás nemusíte. V letních měsících je v provozu naše venkovní zastřešená terasa, kde si můžete užívat krásného počasí, čerstvého vzduchu a přitom posedět s rodinou či přáteli u dobrého jídla a pití.